52 Ruiling grond aan de Prinsenlaan hoek Kadijk. 20 MEI 1926. De Raad der Oemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen a. met W. Stapper te Haarlem eene overeenkomst aan te gaan, waarbij 1. de gemeente afstaat om niet aan W. Stapper te Haarlem een strookje grond aan den Kadijk te Heem- stede, ter grootte van ongeveer 22 M2 deel uitmakende van het kadastrale perceel Sectie C no. 1464, gelegen onmiddellijk ten Noorden van het perceel van W. Stapper voornoemd aan de Prinsenlaan te Heemstede en kadastraal bekend Sectie C no. 2017. 2. W. Stapper te Haarlem aan de gemeente Heem- stede daarvoor in ruil om niet afstaat een strookje grond aan de Prinsenlaan hoek Kadijk te Heemstede, ter grootte van ongeveer 27 M2, deel uitmakende van het voornoemde kadastrale perceel Sectie C no. 2017, onder bepaling, dat van gemeente- wege voor de plaatsing van een hekwerk, bestaande uit ijzeren stijlen en harmonicagaas ter hoogte van 1 Meter, op de nieuwe scheiding moet worden zorg gedragen, terwijl de transportkosten komen voor re- kening der gemeente b. om in de kadastrale aanduiding van bovenge- noemde perceelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze ruiling is geschied, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij noodig zullen oordeelen of wel door Gedepu- teerde Staten wenschelijk zullen worden geacht c. het noodige crediet te verleenen voor de uit dit besluit voortvloeiende werken en de kosten van over- dracht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 20 Mei 1926. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 18