53 Ruiling grond en water aan de Koediefslaan. 20 MEI 1926. Aan den Raad. Meerdere malen is door bewoners van de Koediefs- laan verzocht om verbetering van de voetpaden langs die Iaan. Het laatst ontvingen wij hierover op 28 Janu- ari j.l. een adres van een vijftiental bewoners van dien weg, doch de verbetering, die inderdaad zeer noodig îs, kon tot dusver niet tot stand komen, omdat een strook grond noodig voor die verbetering nog in eigendom behoort aan verschillende eigenaren van huizen aan de Noordzijde van dien weg. In 1923 werden reeds onderhandelingen gevoerd met de ver- schillende eigenaren, doch de gewenschte overeen- stemming kon toen niet worden verkregen. Nu tot gedeeltelijke demping van de vaart achter deverschil- lende tuinen van deze eigenaars is overgegaan, kwam îet ons gewenscht voor opnieuw in onderhandeling te treden en thans is het ons mogen gelukken over^ eenstemming te bereiken. De verschillende eigenaren zijn nu bereid den voor hunne woningen gelegen grond, noodig voor aanleg van een doorgaand voet- pad vanaf den Crayenestersingel tot aan de Van de bpiegellaan om niet aan de gemeente af te staan mits hun in ruil daarvoor wordt afgestaan het gedempte gedee te van de Crayenestervaart met het overblijvende gedeelte van die vaart over de geheele breedte van hunne perceelen, voorzoover een en ander eigendom is van de gemeente. W'î hebben de eer U mede te deelen, dat naar onze meemng, dit een zeer goede oplossing is, daar de gemeente hierdoor tevens wordt ontheven van het onderhoud van deze sloot, die van geen enkel nut is voor de gemeente. De Commissie voor Openbare Werken kan zich niermede ook geheel vereenigen. In verband met het vorenstaande hebben wij de eer U bijgaand besluit ter vaststelling aan te bieden. Heemstede, 6 Mei 1926. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 19