■■H De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen a. met Bartholomeus Cornelis Heemskerk, rijwiel- handelaar te HeemstedeCornelis de Vries, zonder beroep, te HeemstedeAnna Elisabeth Geertruida Martin, zonder beroep, te Haarlem Jan van der Pol, als lastgever oplredende namens Mevr. Wilhelmina Maria Bosch Reitz, wed. van C. W. H. Verster, zon- der Leroep, te Heemstede en Johannes Veen, recher- cheur bij de gemeente-politie te Heemstede, een over- eenkomst aan te gaan, waarbij door deze personen aan de gemeente Heemstede om niet worden afgestaan strookjes grond aan de Koediefslaan van de kadastrale perceelen respectievelijk bekend Sectie A no. 2681, ter grootte van ongeveer 30 M2 A no. 2691, ter grootte van ongeveer 20 M2 A no. 2690, tergrootte van ongeveer 17 M2 A no. 2689, ter grootte van ongeveer 17 M2 en A no. 2688, ter grootte van ongeveer 46 M2, waarvoor zij in ruil ontvangen van de gemeente het achter hun tuin gelegen gedeelte grond en water van het kadastrale perceel Sectie B no. 3506 ter diepte van ongeveer 3l£ Meter over de geheele breedte van hunne terreinen ter grootte van respectievelijk 28 M2, 28 M2, 25 M2, 25 M2 en 65 M2, een en ander op den grondslag van de bepalin- gen der voorloopige akte b. om iu de kadastrale aanduiding van bovenge- noemde perceelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze ruiling is geschied, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij noodig zullen oordeelen of wel door Gedepu- teerde Staten wenschelijk zullen worden geacht c. fot aanleg van het trottoir aan de Noordzijde van de Koediefslaan, met bijkomende werken. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 20 Mei 1926 De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 20