54 Verkoop van grond van en bij terrein „Koediefslaan'\ 20 MEI 1926. Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede te deelen 1o. dat de heer A. Bloemsma wenscht te koopen het ten Noorden van de woning Crayenestersingel 10 gelegen perceel grond, groot ongeveer 150 M2 en tevens bereid is af te staan een strookje, groot onge- veer 1 M2, bij zijn voortuin voor verbetering van den Crayenestersingel. De heer Bloemsma is bereid te betalen een prijs van f4— per M2, doch wenscht ook voor den door hem af te stanen grond een prijs van f4.per M2 te ontvangen 2o. dat Mevr. Wed. H. J. Verveen wil koopen een perceel grond, groot ongeveer 35 M2, gelegen achter haar woning aan den Crayenestersingel no. 9 en voor dien grond wil betalen een prijs van f 4.per M2 3o. dat de heer B. C. Heemskerk wenscht te koopen een perceel tuingrond, groot ongeveer 700 M2, gelegen achter de tuinen der perceelen aan den Crayenester- singel. De heer Heemskerk is eveneens bereid te be- talen een prijs van f 4.per M2 4o. dat de heer R. Jorritsma voor zijn nader te noe- men iastgever wenscht te koopen een perceel bouw- terrein ter grootte van ongeveer 732 M2, gelegen aan de Crayenesterkade, voor een koopsom van f 4500. Ue Commissie voor het Grondbedrijf en ons College kunnen zich met bovenvermelde prijzen vereenigen. In verband hiermede hebben wij met bovengenoemde personen voorloopige koopakten afgesloten, welke voor U ten Raadhuize ter inzage liggen. Indien ook Uwe Vergadering deze verkoopen kan goedkeuren, verzoeken wij U bijgevoegd ontwerp- besluit vast te stellen. Tenslotte deelen wij U mede, dat door deze ver- koopen alle terreinen, behoorende tot het complex „KoediefsIaan" en bestemd voor verkoop aan derden, van de hand zijn gedaan. Heemstede, 6 Mei 1926. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 21