54 Verkoop van grond van en bij terrein „Koediefslaan". 20 MEI 1926. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders met het advies der Commissie voor het Grond- bedrijf BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen 1. voor de gemeente te verkoopen a. Aan A. Bloemsma te 's Gravenhage, een perceel tuingrond, groot ongeveer 150 M2, gelegen aan de Noordzijde van de woning Crayenestersingel 10, ka- dastraal bekend in Sectie A no. 3506 (ged) voor den prijs van f 4 per M2 b. aan Mevr. Wed. H. J. Verveen, te Heemstede, een perceel tuingrond groot ongeveer 35 M2 gelegen achter haar woning aan den Crayenestersingel no. 9, kadastraal bekend in Sectie A no. 3506 (ged.) voor den prijs van f 4.per M2 c. aan B. C. Heemskerk te Heemstede, een perceel tuingrond, groot ongeveer 700 M2, gelegen achter de tuinen van de perceelen aan den Crayenestersingel, kadastraal bekend in Sectie A no. 3 06 (ged) en 4247 voor den prijs van f4.per M2 d. aan R. Jorritsma te Heemstede, voor zijn nader te noemen meester, een perceel bouwterrein, groot ongeveer 732 M2 gelegen aan de Crayenesterkade, kadastraal bekend in Sectie A no. 4249 (ged.) voor een koopsom van f 4500. 2o. voor de gemeente te koopen van A. Bloemsma voornoemd een strookje grond groot ongeveer 1 M2, gelegen aan de noordoostzijde van de woningCraye- nestersingel no. 10, kadastraal bekend in Sectie A no. 4248, tegen een prijs van f 4.per M2; een en ander onder lo en 2o genoemd op den grondslag van de bepalingen en voorwaarden genoemd in de betrekkelijke voorloopige koopakten 3o om in de kadastrale aanduiding van de ver- kochte en gekochte perceelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze ver- koopen en koop zijn geschied, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij, na advies der Commissie voor het Grondbedrijf noodig zullen oor- deelen of wel door Gedeputeerde Staten wenschelijk zullen worden geacht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 20 Mei 1926, De Secretaris, De Voorzitter, pii- -• i

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 22