48 3e. Wijziging Algemeen Ambtenarenreglement. 20 MEI 1926. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT de artikelen 7 en 9 van het Algemeen Reglement voor de Ambfenaren in dienst dezer gemeente, welk reglement werd vastgesteld 27 Maart 1918, en laatst gewijzigd den 16 Juni 1921, te wijzigen en opnieuw vast te stellen ais volgt Art. 7 wordt gelezen 1. Ambtenaren, die ter vervulling van hunne dienst- plicht in werkelijken dienst moeten komen, zijn ver- plicht daarvan tijdig aan het Gemeentebestuur kennis te geven. 2. Aan de vaste ambtenaren, die krachtens eene wettelijke bepaling tot werkelijken dienst worden op geroepen, wordt verlof verleend voor den duur dier o roeping, met de volgende bepalingen betreffende de jaarwedde a. voor zoover zij gehuwd zijn of weduwnaar met één of meer kinderen beneden den leeftijd van zestien jaren geschiedt uitbetaling van 90 pCt. van de wedde, welke zij op den datum, waarop zij in werkelijken dienst treden, genieten b. voor zoover zij ongehuwd zijn, of weduwnaars zonder kinderen beneden den leeftijd van zestien jaren, geschiedt uitbetaling van 20 pCt. van de wedde, welke zij op den datum, waarop zij in werkelijken dienst treden, genieten. 3. Eene gelijke uitkeering, als bedoeld in het vorige lid onder a, kan ook worden verleend aan een kost- winner van een gezin. Wie als kostwinner kan worden beschouwd, zal voor elk bepaald geval door Burge- meester en We'houders worden uitgemaakt.

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 3