49 20 MEI 1926. voor werd bepaald af te lossen, met dien verstande evenwel, dat indien van deze bevoegdheid gebruik wordt gemaakt vöör dat vijf aflossingen hebben plaats gehad, de aflossing zal geschieden tegen den koers van 101 pCt. Van het voornemen tot vervroegde af- lossing zal minstens drie maanden te voren aan de Rijkspostspaarbank moeten worden kennis gegeven. De sommen, welke boven de genoemde aflossings- bedragen worden terugbetaald, zullen worden afge- schreven van de laatste termijnen der periodieke af- lossingen. 3. de betaling der rente zal halfjaarlijks plaats hebben op nader door Burgemeester en Wethouders in overleg met de Rijkspostspaarbank vast te stellen data, naar den voormelden rentevoet, telkens over de op die vervaldagen verschuldigde hoofdsom 4. de gemeente zal bij nalatigheid in de voldoening der voor aflossing of rente verschuldigde sommen aan de Rijkspostspaarbank eene vergoeding verschuldigd zijn berekend naar den maatstaf van öL4 procent per jaar over het bedrag der achterstallige termijnen 5. de gemeente zal in gebreke zijn door het enkel verloop van den bepaalden termijn zonder dat eenige ingebrekestelling zal zijn vereischt. Zij zal zich niet op schuldvergelijking kunnen beroepen. De toereke- ning van alle betalingen geschiedt het eerst op de kosten en vergoedingen, vervolgens op de rente en het laatst op de hoofdsom 6. de Rijkspostspaarbank blijft geheel vrij, om, in- dien eenige rente- of aflossingstermijn niet op den bepaalden tijd mocht worden voldaan, alle zoodanige maatregelen te nemen tot behoud van hare rechten of verhaal van hare vorderingen als de wet te harer be- schikking stelt en haar noodig of nuttig zuilen voor- komen 7. de geldleening zal worden aangegaan op een- voudige schuldbekentenis, waarvan de kosten komen ten laste van de gemeente 8. ter verzekering van de geregelde belaling der verschenen renten en der verplichte aflossingen wor- den de daartoe vereischte sommen jaarlijks op de begrooting van de gewone inkomsten en uitgaven der gemeente gebrachtalle middelen der gemeente zijn daarvoor verbonden. Oedaan ter openbare raadsvergadering van den 20 Mei 1926. De Secretaris De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 8