Verkoop grond van terrein „Valkenburg", 5 AUGUSTUS 1926. De Raad der Gemeente Heemstede Geletop het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders met het advies der Commissie voor het Grond- bedrijf BESLUIT ]o. voor de gemeente te verkoopen a. aan L. Verboom te Hoofddorp, gemeente Haar- lemmermeer, een perceel bouwterrein, gelegen aan de Camplaan, ter breedte van ongeveer 16 Lp Meter langs die laan, gemeten vanaf de oostgrens van het perceel van den heer M. van Gaalen te Heemstede, uitma- kende een ter piaatse kennelijk aangeduid gedeelte, ter grootte van ongeveer 637 c.A. van het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede in Sectie B no. 4550, voor een koopprijs van f 8.per c.A.; b. aan M. A. Noordam te Haarlemmermeer, Afd. Rijk, voor een koopprijs van f 8,— per c.A., een per- ceel bouwterrein, gelegen aan de Heemsteedsche Dreef ter grootte van 620 c.A., deel uitmakende van het kadastrale perceel Sectie B no. 4650, ter breedte van hoogstens 15 Meter op een afstand van minstens 11 Meter ten Noorden van het perceel kadastraal be- kend gemeente Heemstede Sectie B no. 4651, met bepaling, dat deze verkoopen zullen geschieden op den grondslag van de bepalingen en voorwaarden genoemd in de betrekkelijke voorloopige akten 2o. om in de kadastrale aanduiding van de ver- kochte perceelen en in de redactie der bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoopen zijn ge- schied, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te b;engen, als zij, na advies der Commissie voor het Grondbedrijf noodig zullen oordeelen of wel door Gedeputeerde Staten wenschelijk worden geacht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 5 Augustus 1926 De Voorzitter, De Secretaris

Raadsnotulen Heemstede | 1926 | | pagina 39