Bijdrage schoolgeld R.K. Lyceum te Overveen. 27 JANUARI 1927 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien liet voorstel van Burgemeester en Wethou- ders, dd. 13 Januari 1927 BESLUIT A. In te trekken het raadsbesluit van 15 April I9?6 no. 46. B. Burgemeester en Wethouders fe machtigen met het Bestuur van het R. K. Lyceum te Overveen eene regeling te treffen inzake de toelating van leerlingen uit de gemeente Heemstede op genoemd Lyceum, op den grondslag van de volgende bepalingen 1. Door het R. K. Lyceum worden tot deze inrich- ting toegelaten leerlingen uit deze gemeente. Voor die leerlingen wordt door het Lyceum recht- streeks aan belanghebbenden in rekening gebracht het schoolgeld berekend naar de thans geldende school- geldregeling van dat Lyceum. 2. üoor de gemeente wordt aan het R. K. Lyceum \oor leerlingen vergoed het verschil tusschen f300,— en het bedrag hetwelk aan schoolgeld verschuldigd zou zijn geweest, indien dit berekend was volgens de Verordening op de heffing van retributiegeld voor het genot van door het Gemeentebestuur van Heem- stede verstrekte diensten voor de toelating van leer- hngen uit die gemeente op de Inrichtingen voorMid- delbaar en Voorbereidend Hooger Onderwijs te Haar- lem", zooals die thans geldt of nader zal worden vastgesteld. 3. De betaling van het sub 2 bedoelde verschil kan in evenveel termijnen plaats hebben als door de belanghebbenden het schoolgeld verschuldigd is. 4. Dit besluit wordt voor het eerst toegepast over het cursusjaar 1926—27. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 27 Januari 1927. De Secretaris De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 10