1 Voorschot aan de Woning- bouwvereeniging,, Tuinwijk". 27 JANUARI 1927 De Raad der Gemeente Heemstede; Overwegende, dat bij Raadsbesluit van 4 Decem- ber 1924, no. 97, werd besloten aan de Woningbouw- vereeniging „Tuinwijk" financieelen steun te verleenen door het verstrekken van voorschotten ter dekking voor de tekorten op de exploitatie van de woningen dier Vereeniging; Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT: A. Burgemeester en Wethouders te machtigen aan de Woningbouwvereeniging „Tuinwijk" een voorschot te verleenen groot f 17.674,31 ter dekking van het exploitatietekort dier Vereeniging over het jaar 1925; B. omtrent het onder A bedoelde voorschot het volgende te bepalen 1. Het voorschot zal zijn rentedragend, terwijl rente van rente zal worden berekend na afloop van elk diensljaar. Burgemeester en Wethouders bepalen, r :dat zich zoodanige wijzigingen in de exploitatie liebben voorgedaan, dat hiertoe kan worden overge- gaan, binnen welken termijn het voorschot en de verschuldigde rente geheel moeten zijn terugbetaald, waarbij renfen en aflossingen zullen kunnen worden betaald in den vorm van annuïteiten. Het percentage der verschuldigde rente zal vijf procent bedragen. 2. Het voorsclut met da verschuldigde rente vormt eene schuld aan de gemeente en zal als zoodanig op eene afzonderlijke rekening op de balans moeten worden vermeld. 3. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd aan het verleenen van het voorschot alle andere voorwaar- den te verbinden, die zij noodig oordeelen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 27 Januari 1927. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 1