60 27 MEI 1927 daarna in Noordelijke richting door het midden van die'n weg tot het midden van het Kanaal, vervolgens door het midden van dat Kanaal tot het Spaarne en langs het Spaarne en de Ringvaart naar het punt van uitgang. Art. 4. Het derde stemdisfrict wordt begrensd door de lijn beginnende bij het punt waar de Zandvaart in het Kanaal mondt en loopende in Zuidelijke richting door het midden van den Kanaalweg en de Havenstraat tot de Heemsteedsche Dreef, daarna in Zuidelijke richfing doör het midden der Heemsfeedsche Dreef, het Valkenburgerplein en de Molenlaan tot de Molen- brug, vervolgens in Oostelijke richting door het mid- den der Van Merlenvaart tot de Ringvaart, langs de Ringvaart in Noordelijke richting tot de Cruquiusbrug, daarna door het midden van den Meerweg tot den Achterweg, in Noordelijke richting door het midden van dien weg tot de Laan van Insulinde, vervolgens door het midden van die laan tot de Molenwerfslaan door het midden der Molenwerfslaan in Westelijke richting tot den Cloosterweg en in Noordelijke rich- ting door het midden van den Cloosterweg tot het midden van het Kanaal en vandaar naar het punt van uitgang. Artv 5. Het vierde sfemdistrict is gelegen ten Zuiden van de lijn getrokken vanaf de Ringvaart door het midden van de Van Merlenvaart, door den Noordelijken ingang van Groenendaal aan den Heerenweg, daarna door het midden van de straat der gemeente Amsterdam, naar het pompstation van de Amsterdamsche Water- leiding tot de Leidschevaart, vervolgens in Noordelijke richting door het midden van die vaart tot de Leyduin- brug en daarna in Westelijke richting tot de grens der genreente Bloemendaal. Art. 6. Het vijfde stemdistrict wordt begrensd door de lijn loopende vanaf de Raadhuisbrug door het midden van de Zandvaart tot de Bleekersvaart, door het midden van die vaart tot de Koediefslaan, door het midden van die laan in Westelijke richting tot den Heerenweg, door het midden van dien weg in Noordelijke richting

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 11