60 27 MEI 1927 <ot de Zandvoortschelaan, door het midden van die laan tot de Leidschevaart, door het midden van- die vaart in Zuidelijke richting tot de Waterleidingbrug, daarna door het midden van de straat der gemeente Amsterdam tot den Heerenweg, vervoigens in Noor- delijke richting door het midden van dien weg tot de Van Merlenlaan en door het midden van die laan naar het punt van uitgang. Het zesde stemdistrict wordt begrensd door de lijn ioopende vanaf het punt waar de Zandvaart in het Kanaal mondt, door het midden der Zandvaart en Bleekersvaart tot de Koediefslaan, door het midden van die laan tot den Binnenweg, door het midden van dien weg tot de Cloosterlaan, door het midden van de Cloosterlaan en het Cloosterpad naar het Kanaal en door het midden van het Kanaal naar het punt van uitgang. Het zevende stemdistrict wordt begrensd door de lijn loopende vanaf het Kanaal door het midden van het Cioosterpad en de Cloosterlaan tot den Binnen- weg, door het midden van dien weg en den Bron- steeweg tot de grens der gemeente Haarlem bij de Blauwe Brug, langs die grens in oostelijke richting naar het Spaarne, langs het Spaarne tot het Kanaal en vandaar naar het punt van uifgang. Het achfste stemdistrict wordt gevormd door het overige deel der gemeente. Deze verordening wordt voor het eerst toegepast voor de kiezerslijst 1927/28. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 27 Mei 1927. Art. 7. Art. 8. Art. 9. Art. 10. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 12