Bouw brug over de Leid- sehevaartbij Amsterdamsche Waterleiding. 28 JULI 1927 Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede te deelen, dat de ge- meente Amsterdam het gewenscht acht dat, ter ver- kriiging van eene goede verbinding tusschen de op de te-rreinen van de Amsterdamsche Waterleiding binnen deze gemeer.te bestaande en nog te maken wegen, wordt overgegaan tot het vervangen van de oude brug over de Leidschevaart door eene nieuwe ongeveer 135 M. meer Noordwaarts over genoemde vaart. Uit de teekening, welke voor U ten Raadhuize ter inzage ligt, blijkt, dat vooral uit aesthetisch oogpunt een &verbetering zal worden verkregen. Ons College is dan ook van oordeel, dat geen enkel bezwaar bestaat tegen het verleenen van eene vergunning tot het maken, hebben en houden van een vaste brug over de Leidschevaart, overeenkomstig de ingezonden teekening, en tot het afbreken van de bestaande brug. Aan die vergunning zullen evenwel m het belang dezer gemeente enkele voorwaarden dienen te worden verbonden. Het vaststellen dezer voorwaarden zou aan ons College kunnen worden overgelaten. Voorts zijn wij van meening, dat voor het hebben van de brug in en om gemeentewater een jaarlijksche recognitie behoort te worden betaald van f 1. Indien U zich met het bovenstaande kunt vereem- gen, geven wij U in overweging bijgevoegd ontwerp- besluit vast te stellen. Heemstede, 12 Juli 1927. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 27