93 Doortrekking en overname van wegen ten Zuiden van het Res Novaplein. 28 JULI 1927 Aan den Raad. Door het Bestuur van de Woningstichting „Op Eigen Wieken" gevestigd te Heemstede, is verzocht weg 222 van het Uitbreidingsplan geprojecteerd ter breedte van 20 Meter, gelegen tusscher. het verlengde van de Vijfheerenstraat en de Jan van den Bergstraat, te mogen aanleggen op 12 Meter breedte en de overige 8 Meter te mogen bestemmen voor een plant- soen gelegen langs het blok woningen aan de Noord- zijde van die geprojecteerde straat, ongeveer in den- zelfden geest als de aanleg van de Bosboom Tous- santstraat. Tevens is verzocht te mogen doortrekken de Vijfheerenstraat en Jan van dên Bergstraat zooals op de overgelegde teekening is aangegeven. Tegen dezen aanleg van straten en pîarttsöéri beslaan bij ons geene bezwaren, mits de voor straat en plant- soen bestemde gedeeiten van het terrein door genoemde stichting aan de gemeente kosteloos en om niet wor- den overgedragen en bovendien een bedrag van f 12.000,— voor aanleg en eerste onderhoud van de uit te voeren werken aan de gemeente wordt betaald in drie termijnen, naar gelang van de vordering der werkzaamheden. Voor dit bedrag zal de gemeente op zich nemen de ophooging, rioleering, beharding en onderhoud van de wegen en aanleg en onderhoud van het plantsoen. Van het Bestuur der genoemde stichting werd door ons mededeeling ontvangen, dat het zich daarmede kan vereenigen. Wij adviseeren U in verband hiermede bijgaand ontwerp-besluit vast te stellen. Heemstede, 18 Juli 1Q27. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, A. A. SWOLFS.

Raadsnotulen Heemstede | 1927 | | pagina 29