39 26 April 1928. 8 de Gemeente Heemstede onder mededeeling van den juisten datum, waarop zij aan dit voornemen gevolg wenscht te geven. In dit geval is de Gemeente Aalsmeer verplicht van de Gemeente Heemstede over te nemen het buizennet, de dienstleidingen, de gashouder, de gasmeters, de munt- gasinstallaties, kortom alles wat in den meest uitge- breiden zin tot de gasinstaliatie der Gemeente Aalsmeer behoort, binnen de Gemeente Aalsmeer zich bevindt en tevens eigendom is van de Gemeente Heemstede, tegen contante betaling van het contante bedrag der aanlegkosten, verminderd met 272% daarvan voor elk jaar dat de concessie langer heeft geduurd dan tien jaren gerekend van den dag als bedoeld jn art. 4, be- nevens het totaal bedrag der aanlegkosten van alle uitbreidingen verminderd met 2^2% daarvan voor elk jaar, dat de concessie langer heeft geduurd na de jaren waarin de uitbreidingen hebben plaats gehad. Ter vaststelling van de totale aanlegkosten en van de kosten van de uitbreiding bovengenoemd, zal uiter- lijk binnen twee maanden na afloop van elk kalender- jaar door de Gemeente Heemstede aan de Gemeente Aalsmeer een gespecificeerde opgave worden gedaan van de aanlegkosten resp. de kosten der uitbreiding in dat jaar ten behoeve van de gaslevering in de Ge- meente Aalsmeer gedane werken, eigendom der Ge- meente Heemstede. In dit geval zal de levering door de Gemeente Heemstede geschieden onder de volgende voorwaarden: a. de Gemeente Heemstede levert het gas in den houder te Aalsmeer over een aldaar opgestelden gasmeter tegen een prijs bestaande uit twee ge- deelten ten eerste, uit den kostprijs van het gas voor zoover deze ontstaat uit de kosten der verwerkte grondstoffen, verminderd met de opbrengst der verkregen bijproducten, volgens de formule:

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 50