47b Aanleg Heemsteedsche Dreef tusschen Zandvaart en Havenstraat. 26 APRIL 1928 VOORLOOPIüE AKTE. De ondergeteekenden Burgemeester en Wethouders van Heemstede, nader te noemen „de Gemeente", handelende behoudens nadere goedkeuring door den Raad dier gemeente en Gedeputeerde Staten van Noordholland en de Naamiooze Vennootschap Maafschappij tot Exploi- tatie van Onroerende Goederen „Heemstede", geves- tigd te Heemstede, nader te noemen „de Maatschappij", verklaren het navolgende te zijn overeengekomen a. de Maafschappij sfaat kosteloos en om nietafaan de gemeente de geprojecteerde wegen nos. 430 en 431, voorkomende op de situatiekaart bedoeld sub b van het raadsbesluit van 18 September 1924, no. 81, benevens het gedeelte Heemsfeedsche Dreef gelegen tusschen de Zandvaart en de Havenstraat b. de gemeente legt zoo spoedig mogelijk de vol- gens het uitbreidingsplan voorgeschreven wegen aan op de gronden aan haar conform het sub a bepaalde afgestaan c. de Maatschappij betaalt aan de gemeente f 7.— voor elken M2 weg door haar aangelegd overeen- komstig het sub b bepaalde onder deze f 7.per M2 zijn alle kosten hoegenaamd begrepen, ook die van rioleering, beplanting, aansluitingen aan andere wegen, alsmede onderhoud zullende de helft be- taald worden wanneer 50 pCt. van dezen aanleg gereed is en het resfant bij algeheele voltooiïng d. de gemeente zal te geener tijd den eisch stellen, dat de weg no. 429, voorkomende op de sifuatie- kaart sub a bedoeld, wordt aangelegd, blijvende de eigenaar van den grond, waarop die vveg is gepro- jecteerd, te allen tijde vrij dien weg desgewenscht aan te leggen, zullende ingeval van aanleg, in elk geval de geheele geprojecteerde weg no. 429 wor- den aangelegd

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 83