Ruiling van grond aan de Koediefslaan. 55 24 MEI 1928 Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede te deelen, dat het in verband met de verbreeding van de Koediefslaan, ter plaatse waar deze nog niet de breedte heeft, welke volgens het uitbreidingsplan staat aangegeven, wen- schelijk is gebruik te maken van de gelegenheid om eene ruiling van grond aan te gaan met de N. V. Grond- en Bouwbedrijf te Heemstede. Evengenoemde Naamlooze Vennootschap heeft zich bereid verklaard aan de gemeente af te staan een strook grond, welke op bijbehoorende teekening in groene kleur is aan- gegeven. De zich daarop bevindende opstallen zullen door deze Naamlooze Vennootschap worden afgebro- ken vöör 1 September a.s. Voor vergoeding van deze opstalien zal door de gemeente aan haar een bedrag van f 850.worden betaald, terwijl verder als ruil door de gemeente zal worden afgestaan een perceel grond, dat op bijbehoorende teekening in roode kleur is aangegeven. Het in orde brengen van den weg met trottoir zal eene uitgave vorderen van ten hoogste f 1000. Waar door bovenstaande transactie een belangrijke wegverbreeding tot stand zal komen en zoowel de Commissie voor Openbare Werken als de Commissie voor het Grondbedrijf zich hiermede geheel kunnen vereenigen, hebben wij met bovenbedoelde Naamlooze Vennootschap een voorloopige akte van ruiling afge- sloten, welke voor Uwen Raad, met de bovenaange- haalde teekening ter inzage ligt. Wij bieden U bijgaand besluit ter vaststelling aan. Heemstede, 21 Mei 1928. Burgemeester en Wethouders van Heemstede J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS.

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 11