54 Aankoop strook grond Koediefslaan. 24 MEI 1928 Aan den Raad. Na onderhandelingen met den heer Jhr. P. Quaries van Ufford, heeft deze zich bereid verklaard, aan de gemeente te verkoopen een hem in eigendom toebe- hoorend perceel tuingrond, gelegen aan de Koediefs- laan, kadastraal bekend gemeente Heemstede, Sectie B no. 189, ter grootte van ongeveer 290 M2, tegen een priis van f 5.per M2. Wij achten het van groot belang, dat de gemeente dit perceel in eigendom verkrijgt, omdat zij daardoor in sfaat zal zijn de bestaande Koediefslaan ter plaatse aan te leggen op de breedte, zooals deze op bet Uit- breidingspian is aangegeven. Voor deze verbreeding is een strook benoodigd van ongeveer 90 M2, terwijl over de bestemming van het overblijvend gedeelfe van dezen grond eene nadere regeiing is getroffen met de N.V. Grond- en Bouw- bedrijf te Heemstede, welke regeling in een afzonder- lijk besiuit aan Uwe Vergadering ter goedkeurmg zal worden aangeboden. De Commissie voor Openbare Werken kan zich met een en ander vereenigen, terwijl ook de Com- missie voor het Grondbedrijf hiermede accoord kan gaan. Wij hebben daarom met genoemden heer een voor- loopige koopakte afgesloten, welke met een daarbij behoorende teekening voor Uwen Raad ter înzage êIndien ook Uwe Vergadering deze koop kan goed- keuren, verzoeken wij U bijgevoegd ontwerp-besluit vast te stellen. Heemstede, 21 Mei 1928. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS.

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 9