26 Juli 1928. 9 reglement of in de voorschriften worden gebracht, wordt hem op dezelfde wijze een afdruk uitgereikt. (4). Aan den lossen en den jeugdigen werkman worden de in het vorige lid bedoelde afdrukken tege- lijk met het bewijs van aanneming uitgereikt. Verplichtingen der werklieden. Art. 11. (1). De werkman is verplicht dit reglement en de bijzondere voorschriften, welke voor den tak van dienst, waarbij hij is aangesteld, zijn of worden vastgesteld, na te leven. (2). De werkman is gehouden de hem opgedragen werkzaamheden met ijver en nauwgezetheid te volbren- gen en daarbij stiptelijk de hem gegeven bevelen op te volgen. (3). Wanneer hij door onvoorziene omstandigheden verplicht is van deze bevelen af te wijken, geeft hij daarvan zoo spoedig mogelijk kennis op de wijze als in de bijzondere voorschriften voor den tak van dienst, waarbij hij werkzaam is, is aangegeven. (4). Wanneer den werkman door het hoofd van den dienst eene opdracht wordt gegeven, die naar zijne meening billijkerwijze kan geacht worden niet tot zijnen werkkring te behooren, dan kan hij zich schriftelijk tot Burgemeester en Wethouders wenden, met het verzoek eene beslissing te nemen omtrent het al of niet rechtmatige der opdracht. In afwachting van de beslissing van Burgemeester en Wethouders, is hij verplicht de opdracht uit te voeren, wanneer het hoofd van den dienst verklaart, dat de uitvoering geen uitstel gedoogt. (5). Ingeval de werkman een onderzoek door Bur- gemeester en Wethouders heeft verlangd, zal door hen

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 19