26 Juli 1928. 19 taald op de daartoe bij de bijzondere voorschriften voor elken tak van dienst te bepalen tijden en plaatsen. (2). De uitbetaling van het loon voor overuren en Zondagswerk en van andere uitkeeringen buiten het gewone loon wordt bij de bijzondere voorschriften voor elken tak van dienst geregeld. (3). De gelden, door den werkman verschuldigd wegens boete of schadevergoeding, als bedoeld in het eerste lid van art. 21 van dit reglement, worden hem bij de in het eerste en tweede lid genoemde uitbe- talingen in mindering gebracht, bij elke uitbetaling echter tot geen hooger gezamenlijk bedrag, dan dat, waardoor de door hem te ontvangen som beneden het 3/5 deel van zijne gewone loon zou dalen. Waar in- houdingen van loon tot of boven dat maximum moeten gebeuren, krachtens eene andere verordening of wet, wordt de vorengenoemde mindering niet toegepast in dezelfde week, tenzij in gevallen, waarin die inhouding van langeren duur dan zes weken zal moeten zijn. Verzuim. Art. 25. (1). Bij verzuim wordt voor elk uur, dat de werk- man van zijn werk afwezig is geweest, V48 van zijn gewone loon ingehouden, behoudens het bepaalde in het volgende lid en behalve in een aantal door Burge- meester en Wethouders aangewezen gevallen. In deze gevallen blijft voor de werklieden, genoemd in het volgende lid, de duur van het verzuim buiten be- schouwing bij de berekening der vacantie, bedoeld in art. 26. (2). Indien er naar het oordeel van het hoofd van den dienst of van dengene, in de bijzondere voor- schriften tot deze beoordeeling aangewezen ge- gronde reden voor het verzuim bestaat en vooraf verlof

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 29