65 JULI 1928 Werkliedenreglement. Aan den Raad. In art. 10 van het Reglement voor de Werklieden in dienst dezer gemeente komt de bepaling voor, dat aan de werklieden op wie het reglement van toepas- sing is, een afdruk van dat reglement wordt ter hand gesteld. Het werkliedenreglement werd vastgesteld 21 Mei 1912 en evenals de loontabellen, nadien verschillende keeren herzien. De voorraad van de oorspronkelijk gedrukte regle- menten is echter uitgeput, zoodat thans aan genoemde bepaling niet kan worden voldaan. In verband daar- mede is herdruk noodig, docli hebben wij het wen- schelijk geoordeeld de reeds eerder door den Raad vastgestelde herzieningen daarin op te nemen. Wijzi- gingen van principieelen aard zijn daarin niet aange- bracht. ln een eenigen tijd geleden gehouden vergadering van de Commissie van Overleg voor de werklieden is ook de herdruk van het reglement besproken. Door de beide werklieden-organisaties is toen ver- zoclit aan hen een exemplaar van de drukproef van het reglement toe fe zenden, teneinde de gelegenheid te hebben na te gaan, of de nieuwe druk in overeen- stemming is met den bestaanden toestand. Wij hebben daartegen geen bezwaren gemaakt, doch ons op het sfandpunt geplaatst dat, waar het hier een herdruk betreft, ook van de zijde der organisaties geen voor- stellen tol principieele wijziging zouden komen, waar- mede zij zich geheel vereenigd hebben. Het antwoord van de organisaties ligt bij de stuk- ken ter inzage. Aangezien de redacfievan de wijzigingen, eerder door Uwen Raad vastgesteld, soms moesten worden ver- werkt in bestaande artikelen en verder oude overgangs- bepalingen, betrekking hebbende op den overgangs- toestand in 1912, uit het reglement konden wegblijven, was het noodig dat dit, evenals de uit het reglement voortvloeiende besluiten, na opnieuw te zijn gedrukt, door U zou worden bekrachtigd, waartoe wij U hierbij voorstellen over te gaan. Heemstede, 11 Juli 1928. Burgemeester en Wethouders van Heemstede J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS.

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 9