59 3 Ocfober 1929 a. Twee kaarten op eene schaa! van 1 op 2500 met aanduiding van Noordpijl, v/aarvan de eene aanduidf het project voor de herziening en de andere het project na de herziening, aanwijzende de bestaande straten en waarop tevens zijn aangeduid de ka- dastrale sectie en de nommers der in de herziening begre- pen perceelen, benevens den aanleg, waarvoor ieder per- ceel is bestemd en waarop verder duidelijk is aange- geven, welk deel aan een en denzelfden eigenaar toebehoorenden grond voor den aanleg van eene straat of vaart bestemd is en welk deel van zijn grond in de herziening is begrepen. Tevens is daarop vermeld een staat van namen en woonplaatsen van de eigenaars der in de herziening begrepen perceelen, met vermelding van kadastrale sectie en ncmmers b. Een situatiekaart, waaruit de aansluiting van den in de herziening begrepen grond van het overige grondgebied der gemeente en zijn verkeerswegen blijkt c. Een toelichtende beschrijving van de herzie- ning, duidelijk aangevende de lengte en breedte der straten, de wijze van bebouwing en de verder nog wenschelijk geoordeelde aanduidingen. II. Burgemeester en Wethouders fe machfigen om in aiwijking van het onder 1 bedoelde herziene plan van uitbreiding: a. de grens of de rîchfing van een sfraat, gracht of plein of eenig onderdeel nader vast te stellen en dienovereenkomslig den vorrn der bouwblokken eenigszins te wijzigen, hetzij wanneer bij definitieve uitmefing blijkt, dat eenige afwijking noodzakelijk is, hetzij wanneer, ter uitvoering van een door of met medewerking van den belanghebbende ten behoeve van de bebouwing van zijn grond ontworden bouw- P'an, zoodanige afwijking in het belang van een richtige of behoorlijke bebouwing blijkt te zijn b. ter uitvoering van een door of met medew'erking van den belanghebbende ten behoeve van de be- bouwing van zijn grond ontworpen bouwplan één of meer der geprojecteerde straten fe verplaafsen of te doen vervallen of nieuwe straten in te voegen en dientengevolge den vorm van enkele bouwblokken te wijzigen of eenige bouwblokken samen te voegen of te splitsen

Raadsnotulen Heemstede | 1929 | | pagina 22