69 31 October 1929 BENOEMSNG ONDERWIJZEND PERSONEEL. Aan den Raad. In verband met het aan Mej. J. Kuper op haar ver- zo-k verleende eervol ontslag als onderwijzeres aan de Openbare Lagere School aan den Voorweg is aan die school met ingang van 1 October j 1. eene vacature ontstaan. Verder deelen wij U mede, dat het aantal leerhngen van de zesde en zevende klasse van genoemde school ook dezen cursus 1e groot was om gecombineerd onderwijs te kunnen laten geven. Wij hebben daarom voor dezen cursus gebruik gemaakt vau de in Uwe Vergadering van 27 September 1928 verleende mach- tiging en een tijdehjke leerkracht werkzaam gesteld teneinde bedoelde klassen gesplitst te kunnen houden. Wij stellen U echter voor in deze plaats thans definitief te voorzien. Ter vervulling van deze beide plaatsen hebben wij, na ingewonnen advies van het Hoofd der School eu na gepleegd oveileg met den Inspecteur van liet Lager Onderwijs in de Inspectie Haarlem, de navolgende vcordrachten opgemaakt. a. Voordracht voor de benoeming van eene onder- wijzeres aan de Openbare Lagere School aan den Vcorweg 1. Mej. J. B Over, onderwijzeres te Leeuwarden. 2. Mej. j. Schanssema te Heemstede. 3. Mej. D. A. M. Geelen, tijd. onderwijzeres te Haarlem. b. Voordracht voor de benoemingvan een onder- wijzer aan de Openbare Lagere School aan den Voorweg 1. T. Stavinga, onderwijzer te Tiel. 2. J. de Korte, onderwijzer te Zoelen bij Tiel. 3. A. G. de Brie, tijd. onderwijzer te Haärlem.

Raadsnotulen Heemstede | 1929 | | pagina 11