68 31 October 1929 De nocdzakelijke consequenties die uit een en ander voortvloeien en de goedkeuring behoeven van Uwen Raad zijn de navolgende 1. Er moet een ruiling van grond fot stand worden gebracht tusschen de Gemeente en de Naamiooze Vennootschap. De gemeente doet afstand van den haar in eigendom toebehoorenden grond, op bijgaande terreinteekening in groene kleur aange- geven, ter gezamenlijke oppervlakte van p!m. 58 M2 de Naamlooze Vennoofschap sfaat op haar beurt aan de gemeente in eigendom af den haar in eigendom toebehoorenden grond, op deze ferreinteekening aangegeven met rocde kleur, ter gezamenlijke oppervlakfe van plm. 150 M2 2. Voor het te amoveeren transformatorhuisje en brandspuitenhuisje wordt door de Naamlooze Vennootschap een gedeelfe van het door haar te sfichten gebouw afgestaan en ingericht zulks ten genoegen van Burgemeesfer en Wethouders onder beding, dat de te maken onkosten voor het verplaatsen van de transformatoren en het verlengen der kabels, geraamd op f 1500 door genoemde Verinootschap moeten worden vergoed. Wij meenden U omlrent het voorgaande meer uit- voerig te moeten inlichten, omdat het hier betreft een vrij ingrijpende verandering van de situafie op een voornaam punt der gemeente. Waar door deze transactie een goed geheel wordt verkregen, stet'en w:j U voor, onder aanbieding van de desbetreffende sfukken, Uwe goedkeuring aan bij- gaand ontwerp besluit wel te willen hechten. Heemstede, 23 October 1929. Burgemeester en Wethouders van Eieemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1929 | | pagina 8