84 12 December 1929. De Inspecfeur van hef Lager Onderwijs in de Inspectie Haarlem, met wie wij ons over deze tijdelijke oplossing hebben verstaan, heeft ons medegedeeld, daartegen geene bezwaren te hebben. Naar aanleiding van bovenstaande stellen wij U dus voor ons te machtigen met ingang van 1 Januari a.s. over te gaan tol splitsing van de le klasse der open- bare school voor uitgebreid lager onderwijs en ver- zoeken wij U ons daarvoor het noodige crediet te verleenen. Als een gevolg van de splitsing zal het onderwij- zend personeel aan de U.L.O. School met een leer- kracht moeten worden uitgebreid. Teneinde daarin te voorzien, heeft het Hoofd der School ons voorgesteld den heer W. H. Dekker, fhans onderwijzer aan de Openbare Lagere School aan den Bronsteeweg, over te plaatsen naar de schooi voor U.L.O. De heer Dekker is in het bezit der Hoofdacte en van de akten Fransch l.o.Engelsch l.o. en Lichame- lijke oefening m.o. en wordt door het Hoofd der School voor deze overplaatsing ernstig aanbevolen. Met dit advies kunnen wij volkomen accoord gaan, terwijl ook de Inspecteur van het Lager Onderwijs zich daarmede zeer goed kan vereenigen. Wij sfellen U daarom voor, mët gebruikmaking van Uwe bevoegdheid, genoemd in de Lager Onder- wijswet 1920, de heer W. H. Dekker met ingangvan 1 januari 1930 als onderwijzer over te plaatsen van de Openbare Lagere School naar de Openbare School voor Uitgebreid Lager Onderwijs aan den Bronstee- weg. Heemstede, 4 December 1929. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1929 | | pagina 2