7 30 Januari 1930 terreinen aankoopen ter grootte van ongeveer 3189 M2., deel uitmakende van de perceelen kadastraal be- kend gemeente Heemstede Sectie C nos. 2631, 465 en 2630 en Sectie B nos. 5094, 5096, 5395, 3404, 392 en 537. Contractant ter eene zijde zal de op die terreinen aanwezige opstallen doen afbreken. Art. 2. De gemeente verbindt zich om ten behoeve van het Wegenfonds op postrekening no. 1 van 's-Rijks Schatkist te storten een bedrag van twee duizend vijf honderd gulden (f 2500.—binnen een maand, nadat contractant ter eene zijde aan de gemeente de ver- klaring afgeeft, dat het Rijk de beschikking heeft verkregen over de in aitikel 1 omschreven terreinen. Art. 3. De gemeente verbindt zich om, zonder dat haar hiervoor vergoeding zal behoeven te worden gegeven op de in art. 1 genoemde terreinen en volgens aan- wijzing van contraclant ter eene zijde de hieronder genoemde werkzaamheden doen uitvoeren le. het rooien van 42 boomen en het op door den heer Jhr. J. H. Deutz van Lennep te Heemstede op diens buitenplaats aan te wijzen plaats te zijner beschikking stellen van het afkomende hout. 2e. het wegruimen van eenig struikgewas 3e. het afgraven en egalisêeren van het terrein en het wegvoeren van den bij de wegverbeteiing over- schietenden grond 4e. het leveren en stellen van de benoodigde be- tonbanden ter begrenzing van het voetpad 5e. bijkomende kleinere werken als leveren en plaatsen van voetpadborden en verleggen van straat- kolken met aansluitingen aan de Rijksrioleering Art. 4. Voorts verbindt de gemeente zich om, behoudens de hiervoor noodige publiekrechtelijke vergunning, welke zij zich bij dezen mede verbindt te zijner tijd onder daarbij te stellen voorwaarden te zullen aan- vaarden, op hare kosten binnen maanden na eene hierloe strekkende uitnoodiging van contractant ter

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 25