9 30 Januari 1930 AANKOOP EN RUILINQ VAN GROND AAN DE LANCKHORSTLAAN. Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede (e deelen, dat het R.K. Kerkbestuur der Parochie van den H. Bavo, al- hier, zich na gehouden besprekingen bereid heeft verklaard, medewerking te verleenen aan de verbree- ding van een gedeelte der Lanckhorstlaan, gelegen tusschen den Bronsteeweg en de Landzichtlaan. De gemeente heeft ter plaatse in eigendom een strookje grond ter oppervlakte van plm. 6 M2 op bijgaande situatie teekening in groene kleur aangegeven, terwijl voormeld Kerkbestuur aldaar een strook grond bezit, bestemd voor wegverbreeding, ter opper- vlakte van plm. 24 M2 op deze teekening in roode kleur aangegeven waaromtrent is overeengekomen dat deze strooken grond zonder verdere betaling zul- len worden geruild. Voorts bezit genoemd Kerkbestuur aLlaar nog een sfrook grond, ter oppervlakte van plm. 82 M2 op deze teekening in gele kleur aangegeven welke dit Kerkbestuur bereid is aan de gemeente voor weg- verbreeding af te staan tegen een bedrag van f 675. Daarbij is verder bedongen, dat de gemeente voor liare rekening neemt de verplaatsing van de bestaande afscheiding langs dit terrein. Door den Dienst van Openbare Werken, werden de kosten hieraan verbon- den, geraamd op f 480. Het maken van een gedeelte trottoir, het verbeteren van den rijweg en eenige andere kleine werkzaamhe- den vorderen nog een bedrag van f 30C. Waar door deze transactie een zeer gewenschtc verbetering tot stand komt en vooral de veiligheid van het verkeer wordl bevorderd doör het verbreeden van de uitmonding van de Lanckhorstlaan in den Bronsteeweg, stellen wij Uwen Raad, onder aanbie- ding der betrekkelijke stukken voor, ons het noodige crediet te verleenen voor het uitwerken van deze plannen. De Commissie voor Openbare Werken hebben wij over dit plan gehoord en blijkens overgelegd advies

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 29