10 30 Januari 1930 ten op te maken en door Burgemeester en 'Wethou- ders goed te keuren leerplan in het cursi:is;aar geheel wordt afgewerkt. Art. 4. Het cursusjaar vangt aan met de maand September, behoudens vocr dcn eersten cursus waarmede zoo spoedig mogelijk een aanvang zal worden gemaakt. Burgemeester en Wethouders kunnen, den leider van den cursus gehoord, tusischentijdsche toelating toestaan. Art. 5. Tot den cursus worden toegelaten de leerlingen van de 7e klasse der openbare en bijzondere scholen voor gewoon lager onderwijs in de gemeente, als- mede andere ingezetenen der gemeente welke zich daarvoor aanmelden. Een cursus zal slechtis dan woiden gehouden wan- neer zich ten minste 12 personen voor deelname he'bbeni aangemeld en deze in één klasse kunnen wor- den ondergebracht. Voor zoover zioh voor iedere groep deelnemers ten minste 12 personen hebben aangemeld zal het onder- wijs aan leerlingen eener 7e 'klasse en aan de overige deelnemers afzonderlijk kunnen worden gegeven. In bijzondere gevallen kunnen ook leerlingen uit eene andere gemeente worden toegelaten onder door Burgemeester en Wethouders te stellen regelen. Art. 6. De aanvrage om toelatir.ig moe't in de eerste helft van de maand Augustus schriftelijk aan Burgemeester en Wethouders worden gedaan. în de maand Juli van elk jaar herinneren Burge- meester en Wethouders bij bekendmaking aan de gelegenheid voor aanmelding. Art. 7. De cursus wordt niet gehouden gedurende de va- cantiën der openbare lagere scholen.

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 36