"Jl 30 Januari 1930 VERHUUR TUINGROND VAN TERREIN „GROTSTUK". Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede te deelen, dat de huur van den tuingrond, gelegen nabij het Grotstuk, is afgeloopen. Hoewel deze grond voor bouwterrein bestemd is, meenen wij, met de Commissie voor het Grondbedrijf, dat het aanbeveling verdient tot nieuwe verhuur over te gaan. De voorwaarden, waaronder deze verhuur zal plaats hebben dienen echter zooda- nig te zijn gesteld, dat bij eventueelen verkoop van het terrein geen of slechts geringe bezwaren zullen worden ondervonden. In verband hiermede werden bij advertentie gegadigden opgeroepen voor huur van gemeld terrein voor één jaar. Ingekomen zijn twee inschrijvingen n I. één van den heer A. Voorderhaak en één van de N.V. Bloem- bollenkweekerij Handel voorheen H. M. Ruysenaars Hz. Genoemde N.V. deed echter eene aanbieding voor huur van het terrein voor den tijd van 5 jaren onder bepaalde voorwaarden, op grond waarvan ook de heer Voorderhaak in de gelegenheiJ werd gesteld voor gelijken termijn een opgave te doen. Van deze aanbiedingen, welke voor U ten Raad- huize ter inzage liggen, is die van meergenoemde N.V. het voordeeligst, terwijl de voorwaarden voor de gemeente geenszins bezwaarlijk genoemd kunnen worden. Wij zijn daarom met de Commissie voor het Grondbedrijf, wier advies voor U ten Raadhuize ter inzage ligt, van oordeel dat het aanbeveling verdient bovengemeld terrein te verhuren aan de N.V. Bloem- bollenkweekerij -Handel voorheen H. M. Ruysenaars Hz. te Heemstede. De prijs die voor dezen grond wordt geboden is zeer zeker in vergelijking met bedongen prijzen van bollengrond op andere plaatsen aannemelijk te noe- men, terwijl deze grond reeds verschillende jaren in gebr'uik is geweest bij deze inschrijfster, welke steeds op nauwkeurige wijze aan hare verplichtingen heeft

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 43