14 30 Januari 1930 AANLEG HEEMSTEEDSCHE DREEF TUSSCHEN CAMPLAAN EN HAVENSTRAAT. Aan den Raad. De werkzaamheden voor aanleg van de Heemsteed- sclie Dreef tusschen Havenstraat en Cloosterlaan vinden geregeld voortgang, zoodat de voltooiïng van dat gedeelte der Dreef binnen afzienbaren tijd is te verwachten. Het gedeelfe der Heemsteedsche Dreef tusschen Valkenburgerplein en Camplaan is reeds geruimen tijd aangelegd. Hef is dringend noodig, teneinde de Raadhuissfraat en Binnenweg zooveel mogelijk en zoo spoedig mogelijk te ontlasten van het drukke verkeer, dat gemelde ge- deelten van de Heemsfeedsche Dreef rnet elkaar wor- den verbonden door het gedeelte der Dreef tusschen Havenstraat en Camplaan, hetwelk thans in slechten staat verkeert, aan te leggen op de vereischte breedîe. Tevens zal dan kunnen worden overgegaan tot het in orde brengen van het plantsoen op het Wipperplein en zal ongetwijfeld hierdoor een belangrijke verbete- ring tot stand komen. Het uitvoeren van deze werken, waarvan de plannen voor U ten Raadhuize ter inzage liggen, zal een uit- gaaf vorderen van ongeveer f 60.000.In dit bedrag zijn dan begrepen de kosten, welke worden veroor- zaakt door het aanbrengen van een teerporfierlaag op het gedeelte der Dreef tusschen de Noordzijde van het Wipperplein en de Havenstraat. De uit dat gedeelte komende steenen zullen echter worden gebruikt op het gedeelte fusschen Wipperplein en Camplaan. Onder mededeeling dat de Commissie voor Open- bare Werken zich met den aanleg van bovengemeld gedeelte der Heemsteedsche Dreef volkomen kan ver- eenigen, stellen wij U voor ons door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit een crediet te verleenen van f 60.000. Heemstede, 22 Januari 1930. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 51