19 20 Februari 1930 gerechligde overgeschreven op zijne erfgenamen. Ook kan op verzoek van den rechthebbende een graf op een ander worden overgeschreven. De erfgenaam is verplicht binnen een jaar na het overlijden van den erflafer, het graf in de registers op zijn naam te doen overschrijven. Bij verzuim hier- van verliest liij alle rechten op het graf, dat weder ter beschikking van het gemeentebestuur komt zoo- lang nog niet over het graf is beschikt kunnen de gerechtigden nog allijd het door hen verschuldigde aanzuiveren en aan hunne verplichtingen voldoen. De gerechtigde op een „Huurgraf" is tot binnen een maand na afloop van den termijn, waarvoor hem het uitsluitend recht tot begraven in dat graf is toe- gestaan, in de gelegenheid dat reclit met een nieuwen termijn van 10 jaren te verlengen. De gerechtigde wordt aan den afloop van den termijn schriftelijk herinnerd. Art. 3. Gezamenlijke erfgenamen of vereenigingen van personen zijn verplicht binnen een jaar nadat het recht op een graf gemeen is geworden, een persoon, binnen de gemeente wonende, aan te wijzen, die aansprakelijk is voor alle op hen rustende verplich- tingen en op wiens toestemming over het graf beschikt kan worden alsof hij zelf eigenaar was. Bij verzuim hiervan verliezen zij alle recht op het graf, dat weder ter beschikking van het Gemeentebestuur komtzoo- Iang nog niet over het graf beschikt is, kunnen de gerechtigden nog altijd het door hen verschuldigde aanzuiveren en aan hunne verplichtingen voldoen. Art. 4. Voor zoover de uitgestrektheid der begraafplaafs zulks toelaat, kunnen gedeelten grond worden afge- staan tot het maken van gemetselde of uit beton ver- vaardigde graven en grafkelders. Bij de daartoe door Burgemeester en Wethouders te verleenen vergunning worden de voorwaarden vermeld, waarop zij moeten worden ingericht.

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 20