33 24 April 1930 WIIZIOING GRENZEN EN VERGROOTING SPEELPLAATS ST. AUGUSTINUSSCHOOL. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien de aanvrage, dd. 9 April 1930, van het R.K. Kerkbestuur van den H. Bavo te Berkenrode, gemeente Heemstede, waarbij krachtens artikel 72 der Lager Onderwijswet 1920 wordt verzocht om beschikbaar- stelling van gelden ten behoeve van wijziging en vergrooting van het terrein van de St. Augustinusschool voor l.o. aan de Molenwerfslaan, dienende voor speelplaats en voor het onderwijs in lichamelijke oefening Overwegende, dat de aanvrage beoogt bij de school te voegen een strookje grond, groot 53 M2 gedeelte- lijk, bebouwd door de 7e klasse dezer school en gedeeltelijk dienende om vanaf de Molenwerfslaan langs de Westzijde van het gebouw toegang te geven tot het terrein achter de school, terwijl van het school- terrein zal worden afgenomen een strookje grond groot 57 M2 langs de Molenwerfslaan dat het Bestuur verder, nu het speelterrein tenge- volge van het bijbouwen van een 7e leslokaal is verkleind geworden, deze speelplaats zou willen uit- breiden met een strook grond, groot 450 M2, gelegen ten Noorden van het terrein der school, tevens in te richten en te benutten voor onderwijs in lichame- lijke oefening Overwegende, dat inwilliging der aanvrage, welke aan de bij de wet gestelde vereischten voldoet, wen- schelijk moet worden geacht Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders Gelet op de bepalingen der Lager Onderwijswet 1920 en op de uitvoeringsvoorschriften daarvan BESLUIT: de aanvrage van het voormelde Kerkbestuur in te willigen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 24 April 1930. De Seaj-efaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 11