34 24 April 1930 UITBREIDING EN VERBOUW NIC. BEETSSCHOOL. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien de aanvrage van het Bestuur der Vereeniging Bijzondere Protestantsche School te Heemstede, dd. 11 April 1930, waarbij op grond van artikel 72 der Lager Onderwijswet 1920 gelden uit de gemeentekas worden aangevraagd ten behoeve van de uitbreiding en den verbouw aan de bijzondere lagere school, Nicolaas Beetsschool, aan den Voorweg, zulks in verband met de invoering van het zevende leerjaar, de toename van het aantal leerlingen en het niet meer beantwoorden van de inrichting der school aan de eischen van het onderwijs en de schoolhygiêne Overwegende, dat de aanvrage beoogt a. het stichten van 2 nieuwe leslokalen, één ten behoeve van het 7e leerjaar, waarvoor geen lokaal bescliikbaar is en wat thans tijdelijk in een ander gebouw ondergehracht is en één wegens toename van het aantal leerlingen in enkele klassen, waarvan thans geen splitsing kan plaats hebben b. het vergrooten van het gymnastieklokaa! hetwelk thans inderdaad te kleine afmetingen heeft c. het bijbouwen van W.C 's, van een kamer voor het personeel, tevens te benutten voor het geneeskun- dig onderzoek en de schooltandverzorging, waarvoor geen kamer aanwezig is en van een kamer voor het Hoofd, welke thans zeer klein is en tengevolge van de uitbreiding toch zal vervallen d. de aanleg van centrale verwarming; e. het aanbrengen van een bergplaats voor brand- stoffen f. het verbeteren van het gebouw, het aanbrengen van een nieuwen ingang en de voorziening in de eerste inrichting der nieuwe lokalen Overwegende, dat de aanvrage, aan de wettelijke vereischten voldoet üehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders, waaruit blijkt, dat inwilliging der aanvrage kan plaats hebben

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 13