31 24 April 1930 2. De aanleg eener elecfrische insfallatie vanaf den meter kan geschieden door de Oemeente voor reke ning van den aanvrager, door den aanvrager zelf, mits deze naar het oordeel van de Directie van het Electriciteitsbedrijf voldoende deskundig is, of voor rekening van den aanvrager door een erkend installa- teur, zijnde een installateur die naar het oordeel van de Directie voldoet aan de door Burgemeester en Wethouders gestelde eischen. 3. Een binnenleiding wordt slechts dan aangeslo- ten, indien zij voldoet aan de door Burgemeester en Wethouders vast te stellen voorschriften. 4. De Directie is gehouden aan den aanvrager kosteloos inlichtingen te verstrekken, die dienstig kun- nen zijn bij de beoordeeling en uitwerking van de plannen voor zijn binnenleiding. 5. Voormelde voorschriffen zullen moeten aangeven de wijze, waarop de binnenleiding moet worden uit- gevoerd en irihouden de eischen, waaraan de te bezigen materialen moeten voldoen. 6. Zij zullen verder voorwaarden moeten bevatfen tot inlevering door of namens den aanvrager van alle noodig geachte opgaven en teekeningen, vervolgens de door Burgemeester en Welhouders vast te stellen eischen aan de erkende installateurs en electrische installaties en verder bepalingen omtrent het toezicht dat door de Directie tijdens de werkzaamheden aan de binnenleiding wordt uitgeoefend en ten slotte bepalingen omtrent de keuring. II. De nummering der alinea's 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 en 13 van artikel 12 wordt gewijzigd in 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 en 14. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 24 April 1930. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 7