24 April 1930 76 De Voorziiter zegt, dat bij deze benoeming de reserve in acht moet worden genomen, dat de be- noemde, alvorens in functie te kunnen treden, alsnog geneeskundig geschikt moet worden bevonden. Van- wege de vacantie heeft deze keuring nog niet plaats gehad. Spreker dankt vervolgens de heeren stemop- nemers. IV. BeschikbaarsteUing vcn gelden voor wijziging grenzen en uitbreiding spcelplaats St. Augustinus- school. Het ontwe-p-besluit luidt als volgf 33. Wijziging grenzen en vergrooting speelplaats St. Augustinusschool. De heer Rijkes merkt op, dat beschikbaarstelling van gelden wordt gevraagd teneinde het Kerkbestuur de gelegeniieid te bieden 450 M2 grond aan te koo- pen, bestemd voor uitbreiding van de speelplaats der St. Augustinusschool. Spreker vraagt, of die grond reeds is aangekocht. De Voorziiter antwoordt hierop, dat deze grond eigendom is van het Kerkbestuur. Nadat spreker nog heeft medegedeeld, dat de Com- missie voor het Onderwijs zich met de onveranderde vaststelling van dit besluit kan vereenigen, wordt dit besluit vervolgens zonder hoofdelijke stemming onge- wijzigd vastgesteld. V. Beschikbaarstelling van gcldeti voor verbouw en uitbreiding Nic. Beetsschool. Het ontwerp-besluit luidt als volgt 34. Uitbi eiding en verbouw Nic. Beetsschool. De heer Van der Linden merkt op, inderfijd ge- vraagd te hebben of Burgemeester en Wethouders wilden bevorderen, dat in het vervolg in de bestekken de bepalingen van het Landelijk Collecfief Contract zouden worden opgenomen. De Voorzitter heeft

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 4