44 5 juni 1930 ONTEIOENING IN HET BELANG VAN DE VOLKSHUISVESTING. Aan den Raad. Teneinde uitvoering te kunnen geven aan de door Uwen Raad in zijne vergaderingen van 4 December 1924, no. 117 en 3 October 1929, no. 59, vastgestelde plannen van uitbreiding, is het noodzakelijk, dat de gemeente door middel van onteigening de beschikking verkrijgt over de in diverse kleuren op de voor Uw leden ter inzage gelegde teekening aangeduide perceelen. Zooals U uit die (eekening zal blijken, omvat het eerstbedoelde plan, terreinen, gelegen tusschen de Koediefslaan en de Adriaan Pauwlaan, terwijl laatst- bedoeld plan terreinen omsluit, gelegen ten Noorden van de Cloosterlaan, ten Oosten van den Binnenweg en Bronsteeweg, ten Zuiden van de Bronsteevaart en de Westelijke oever van het Spaarne. Indien de gemeente over die terreinen de beschik- king verkrijgt, zal voortgang kunnen worden gemaakt met de bebouwing van het Oostelijk gelegen gedeelte der gemeente, die zich reeds geruimen tijd uit het Noorden opdringt, doch tot heden gestuit werd door het gemis aan den daarvoor benoodigden eigendom. Voorts kan alsdan tot stand worden gebracht de thans nog ontbrekende aansluiling van de twee ge- deelten van de Lanckhorstlaan, gelegen ten Westen van den Bronsteeweg, zooals op eerstgenoemd uit- breidingsplan staat aangegeven. Tengevolge van een en ander zal tevens de zeer noodzakelijke verbinding kunnen worden gemaakt van het Noordelijk met het Zuidelijk gelegen gedeelte van de Heemsteedsche Dreef, zooals deze staat geprojec- teerd op bijbehoorende kaart. Met het oog op het vorenstaande, stellen wij U voor, te besluiten tot voorloopige goedkeuring van het plan tot onfeigening van bovenbedoelde perceelen ten name van de gemeente Heemstede, overeenkom- stig den IVden titel der wet van 28 Augustus 1851, (Stbl 125). Een ontwerp-besluit is ter vaststelling hierbij gevoegd. Heemstede, 21 Mei 1930. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 17