39 5 Juni 1930 VERHUUR WEILAND VAN „HET OUDE SLOT" Aan den Raad. Bij besluit van 20 Februari j.l., no. 20, werd over- gegaan tot aankoop van grond, gelegen tusschen Ringvaart, Achterweg en ten Noorden van de Van Merlenvaart. Deze terreinen gaan 1 Juni 1930 over in het bezit der gemeente. Tot heden is een terrein ter grootte van ongeveer 3 H.A. verhuurd aan C. van der Weiden, terwijl de overige terreinen in huur zijn gegeven aan A. Milatz. Deze heeft ongeveer 10 H.A. in gebruik als weiland en het restant onderverhuurd voor sportterrein. De heeren C. van der Weiden en A. Milatz, voor- noemd, hebben verzocht de bij hen als weiland in gebruik zijnde lerreinen van 1 Juni tot Kerstmis van dit jaar in huur te mogen behouden en hebben zich bereid verklaard daarvoor te betalen respectievelijk f 270.en f 650,— ln verband met deze verzoeken, hebben wij nage- gaan of met het oog op het in exploitatie brengen van bovenbedoelde terreinen tot verhuur gedurende 1930 znu kunnen worden overgegaan. Met de Com- missie voor het Grondbedrijf zijn wij tot de slotsom gekomen, dat tegen verhuur van de terreinen tot Kerstmis 1930 geen bezwaren bestaan. Voorts zijn wij in overeenstemming met die Commissie van oor- deel dat, gelet op de hoedanigheid van de.n grond, de geboden huurprijzen voldoende zijn. Op grond van het bovenstaande, stellen wij U voor door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit tot onderhandsche verhuur van perceelen weiland van „Het Oude Slot" over te gaan. Heemstede, 21 Mei 1930. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 7