55 10 Juli 1930 fer eene zijde aan de gemeente de verklaring afgeeft, dat het Rijk de beschikking heeft gekregen over de in artikel 1 omschreven terreinen. Artikel 3. De Oemeenfe verbindt zich om, zonder dat haar hiervoor vergoeding za! behoeven te worden gegeven op de in artikel I genoemde terreinen en volgens aanwijzing van contractant fer eene zijde, de hieronder genoemde werkzaamheden fe dôen uitvoeren 1. het ophoogen en egaliseeren van het terrein en het dempen van een gedeelte sloot met bijlevering van den benoodigden grond 2. het maken van een hauien beschoeiïng langs het onder 1 bedoelde gedeelte sloot 3. het aanleggen van een voetpad wederzijds op- gesloten tusschen b.etonbanden 4. het leveren en stellen van de benoodigde straat- kolken met de voor de afwatering daarvan op de onder 1 bedoelde sloot benoodigde buisleidingen. Artikel 4. De Gemeente verbindt zich om, behoudens de hiervoor noodige publiekrechtelijke vergunning, welke zij zich bij deze mede ver'oindt te zijner tijd onder daarbij fe stellen voorwaarden te zullen aanvaarden, binnen zes maanden na de dagteekening van deze overeenkomst de in artikel 3 omschreven werken te doen aanleggen en om deze werken daarna op hare kosten te doen onderhouden. Voor de inneming van Rijksgrond ten behoeve van deze werken zal de Gemeente geen vergoeding, in welken vorm ook, behoeven te betalen, Artikel 5. Alle kosfen op deze overeenkomst vallende, komen ten laste van het Rijk. b. Burgemeester en Wefhouders een crediet te verleenen groot f 2500.voor uitvoering van de onder a genoemde overeenkomst. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 10 Juli 1930. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 34