zoek het adres van den heer J. C. van der Eijken inzake wijziging van het uitbreidingsplan voor kennisgeving aan te nemen en daarop niet in te gaan. De vergadering gaat er mede accoord, dat deze adressen behandeld worden bij punt 6 der agenda. III. Samensteüing raadscommissiën. Het advies met ontwerp-besluit luiden als volgt: 71, Benoeming van de vaste commissiën uit den Raad. De Voorzitter verzoekt den heeren Jonckbloedt en Kwak met hem het 'bureau van stemopneming te willen vormen. De heer Van der Erf zegt mede namens zijn fractie- genooten zich niet met de samenstelling der commis- siën te kunnen vereenigen. Hoewel zij er ditmaal geen verandering in willen aanbrengen mag daaruit niet de conclusie worden getrokken, dat zij die samenstelling zoo aangenaam achten. Zij zullen daarom bij de nieuwe samenstelling van den Raad daarop terug komen. Hierna wordt tot stemming overgegaan. a. Commissie voor de Financiën. Tot Voorzitter wordt benoemd de heer H, M. van Unen met 12 stemmen, terwijl 1 blanco stem wordt uitgebracht. De heer Van Unen verklaart deze benoeming aan te nemen. Tot leden der Commissie worden benoemd de heeren Van der Erf, Kwak en Jonckbloedt ieder met 12 stem- rnen, terwijl 3 blanco stemmen worden uitgebracht. De heeren Van der Erf, Kwak en Jonckbloedt ver- klaren hunne benoeming aan te nemen. b. Commissie voor de Bezwaarschriften tegen den aanslag in den Hoofdelijken Omslag. Tot Voorzitter wordt benoemd de heer A. P. 25 September 1930 209

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 17