25 September 1930 225 zonder meer, dan is spreker daartegen, anders is hij er voor. De Voorzitter zegt vervolgens in stemming te zullen brengen het voorstel waarbij de Bavo vergunning zal worden verleend om op 1.70 M. te bouwen, onder voorwaarde, dat het betwiste stukje grond, gelegen voor het oude huisje aan de gemeente in eigendom komt. Dit voorstel wordt vervolgens met 121 stem aan- genomen. Voor het voorstel stemden de heeren De Boer, Van Unen, Van der Erf, Molenaar, Vring, Rijkes, Van der Linden, Schelvis, Kwak, Audretsch, Mevrouw de Voogt en de Wethouder Dr, Droog. Tegen het voorstel stemde de heer Jonckbloedt. Het door den Raad thans genomen besluit luidt als volgt: De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het verzoek van Regenten van Huize St. Bavo te Heemstede dd. 19'26 Juli 1930; BESLUIT: A. ontheffing te verleenen van het bepaalde in art. 15ter der Bouw- en Woningverordening voor uit- breiding van het St. Bavogesticht, door het ina- ken van een aanbouw aan de Westzijde van ge- noemd gesticht onder voorwaarde: 1. dat de voorgevel van dezen aanbouw zal wor- den gebouwd ten minste 1.70 M. achter de voor- gevellijn van het bestaande gesticht; 2. dat de afstand van den zijgevel van den aan- bouw tot de zijwaartsche erfafscheiding nergens minder zal bedragen dan 1 Meter; 3. dat door de Regenten van Huize St. Bavo te Heemstede om niet aan de gemeente wordt af- gestaan de strook grond gelegen westelijk van het Bavogesticht kadastraal bekend Sectie B no. 2619, oostelijk van het perceel kadastraal bekend Sec- tie B no. 1127 en noordelijk van de onder le be- doelde lijn;

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 33