82 30 Ocfober 1930. OVERDRACHT JULIANALAAN. De Raad der Gemeente Heemstede; Gezien het voorstei van Burgemeesfer en Wethou- ders, dd. 8 October 1930; BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen lo. om van de Naamlooze Vennootschap, Maat- schappij tot Exploitatie van Onroerende Goederen „Heemstede", gevesligd te Heemstede, kosteloos en om niet voor de gemeente te aanvaarden a. de Julianalaan, uitrnakende een gedeelte van het kadastrale perceel, gemtente Heemslede, Sectie A no. 5670, ter oppervlakte van ongeveer 2035 M2, op de bij dit besluit behoorende teekening met groene kleur aangegeven b. een perceel grond, gelegen ten Zuid-Wesfen van de Julianalaan, uitmakende een gedeelte van het kadastrale perceel, gemeente Heemsfede, Sectie A no. 5670, ter oppervlakte van ongeveer 330 M2, op de bij dit besluit behoorende teekening met rood gearceerd en besfemd voor wegverbetering, otrder beding, dat door voornoemde Maatschappij de kosten van deze wegverbetering aan de gemeente zullen worden be- taald, zoodra met eenige bebouwing langs dit over te dragen gedeelte wordt aangevarrgen 2o. in de kadastrale aanduiding van de te aanvaar- den perceelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze overdracht zal ge- schieden, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij noodig zullen oordeelen of wel door Gedeputeerde Staten wenschelijk worden geacht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 30 October 1930. De Seoretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 6