83 30 October 1930. BENOEMINO VAKONDERWIJZER IN LICHAMELIJKE OEFENING. Aan den Raad. Bij Uw besluit van 25 September 1930, no. 74, werden wij gemachtigd een tijdelijk vakonderwijzer te benoemen om aan de leerlingen van de klassen 5, 6 en eventueel 7 der openbare lagere scholen on- derwijs in lichamelijke oefening te doen geven. Het was ons voomemen daarvoor asn te wijzen D. Beets, tijdelijk vakonderwijzer in lichamelijke oefening aan de openbare school vocr uitgebreid lager onderwijs. Deze is als zoodanig rceds ruim 3 jaar tot volle tevredenheid van het Hoofd dezer school werkzaam. ln verband daarmede achten wij het ge- wenscht belanghebbende in vasten dienst te benoemen, waartegen bij den Inspecteur van het Lager Onderwijs geen bezwaar bestaat Deze benoeming behoort dan echter door Uwen Raad te geschieden en is hiervoor een voordracht van zoo mogelijk ten minste drie bevoegden noodig. Wij hebben daaromtrent het voorgeschreven bericht van de Hoofden der openbare scholen gevraagd en overleg gepleegd met den Inspecteur van het Lager Onderwijs in de Inspectie Haarlem. Naar aanleiding daarvan bieden wij U de volgende voordracht aan Voordracht voor de benoeming in vasten dienst van een vakonderwijzer in lichamelijke oefening aan de openbare scholen voor lager en uitgebreid lager on- derwijs 1. D. Beefs, tijdelijk vakonderwijzer Bronsteeschccl, (U.L.O.) te Haadem. 2 C. M. M. Constandse, vakonderwijzer Bosch en Hovenschool, te Heemstede. 3. B. Miedema, onderwijzer Nic. Beetsschool, te "Heemstede.

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 7