47 30 Juni 1931 De Maâischappij bekostigt verder het wijzigen van de bestaande en het maken van nieuwe sporen en van de bovenleiding en van al hetgeen tot het zuiver spoorwerk behoort. Na aftrek van bovengenoemde bijdragen blijft naar raming voor rekening der gemeente een bedrag van rond f 207.C00.—. Zooals boven reeds vermeld, worden de kosten van verleggen en vernieuwen van leidingen van gas, water en electriciteit geraamd op plm. f 18 00.terwijl de bijdrage is te ramen cp plm. f 10.000.zoodat over- blijft een bedrag van plm. f 18.000.Wij zijn van oordeel dat dit bedrag niet geheel ten laste van de Gemeentebedrijven kan worden gebracht, omdat het verleggen enz. van de leidingen niet noodig zou zijn wanneer niet tot electrificatie van de tram en verbree- ding van den Glipperweg werd overgegaan. Het ligt daarom in ons voornemen na de totstandkoming van de verschillende werken te bepalen, welk bedrag ten laste van de Bedrijven zal worden gebracht. Onder mededeeling, dat zoowel de Commissie voor Openbare Werken als de Commissie voor de Bedrij- ven zich blijkens haar adviezen, welke met de overige stukken voor U ten Raadhuize ter inzage liggen, met het bovenstaande kunnen vereenigen, geven wij U in overweging ons, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit het noodige crediet te verleenen voor het tot stand brengen van bovenbedoelde werken. Heemstede, lö Juni 1931. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 37