50a 30 Juli 1931 hinderd is zijne betrekking waar te nemen wordt zijne jaarwedde gedurende een jaar geheel uitbetaald, ter- wijl bij verdere verhindering voor ieder bepaald geval onder goedkeuring van den Gemeenteraad, een afzon- derlijke regeling zal worden getroffen. 2. In afwijking van het bepaalde onder 1 zal, wan- neer een tijdelijk ambtenaar wegens ongesteldheid ver- hinderd is zijne werkzaamheden te verrichten, zijn sa-i laris gedurende ten hoogste zes maanden vol worden uitbetaald. 3. Bij ziekte geschiedt de uitbetaling van de bezol- diging alleen dan, wanneer vooraf eene verklaring van den daartoe aangewezen arts is overgelegd, waaruit blijkt, dat de patient niet in staat ds zijn werk te ver- richten. 4. Door de ambtenaren, die toestemming hebben om buiten de gemeente te wonen, zullen de extra kosten verbonden aan het zich begeven van de daartoe aange- wezen arts buiten deze gemeente, zelf moeten worden gedragen. 5. De bepaling genoemd in alinea 4, is ook van toe- passing op het onderwijzend personeel der openbare scholen. Artikel 34. Voor hem, die na ziekte zijn dienst hervat heeft en binnen dertig dagen wederom door ziekte verhinderd is zijn dienst te vervullen, wordt de tweede ziekte aan- gemerkt als eene voortzetting van de eerste, tenzij op grond van de verklaring van den daartoe aangewezen arts kan worden aangenomen, dat de tweede ziekte in geen verband staat met of niet een gevolg is van de eerste ziekte. Artikel 35. Wanneer de ziekte of het ongeval, bedoeld in art. 33, is ontstaan in verband met zijn dienstbetrekking, ont-> vangt de ambtenaar zijn volle bezoldiging gedurende

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 21