50 30 Juli 1931 In de bestaande reglementen zijn niet omtrent alle hierboven genoemde punten regelen gesteld, terwijl deze, voor zoover zij bestaan, zijn verspreid over een zeer groot aantal verordeningen en besluiten. Het is daarom wenschelijk gebleken een en ander in enkele verordeningen te verwerken teneinde de regelingen weer overzichtelijk te maken. Voor het georganiseerd overleg, bedoeld onder punt k van genoemd art. 125 der Ambtenarenwet, is reeds door Uwen Raad in een vorige vergadering eene verordening vastgesteld. Voorts komt het ons gewenscht voor eene technische herziening aan te bieden van alle bepalingen omtrent de bezoldiging van de ambtenaren en deze in een af- zonderlijke verordening op te nemen. In de bedragen der salarissen is daarbij echter geen verandering gebracht. De wachtgeldregeling welke behoort te worden vastgesteld, is bedoeld voor het geheele vaste perso- neel der gemeente. Ten opzichte van de werklieden, waarvoor reeds jaren een vrij uitvoerig reglement geldt, is aanvulling of wijziging van enkele bepalingen wenschelijk geble- ken. Omtrent de ontwerp-voorsfellen, welke wij voorne- mens waren aan Uwen Raad ter vaststelling voor te leggen, is met de Commissie van Overleg in haar nieuwe samenstelling, overleg gepleegd. Het resultaat van dit gepleegd overleg is, dat wij U fhans een viertal ontwerp besluiten ter vaststelling aanbieden, waarbij rekening is gehouden met de uit- gebrachte adviezen en waarbij geen enkel voorstel wordt gedaan dat met die adviezen in strijd komt. Omtrent het instellen van administratieve insfanties als bedoeld in artikel 3, tweede en derde lid der Ambtenarenwet, het z g. scheidsgerecht, deelen wij U mede, dat instelling hiervan niet noodzakelijk is en dit ook niet voor 1 September a s. behoeft te geschie- den. In dit opzicht wordt door ons dan ook nog geen bepaald voorstel gedaan, omdat wij zouden willen afwachten of zich de behoefte daaraan in onze ge- meente doet gevoelen. De vier ontwerp-besluifen welke wij U hierbij ter vaststelling aanbieden, betreffen a. een reglement voor de ambtenaren in dienst der gemeente Heemstede; b. een verordening regelende de jaarwedden van de ambtenaren in dienst der gemeente Heemsfede

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 2