50b 30 Juli 1931 looze verlossing /10 van gemeentewege wordt ver- goed. C. Schoolartsen. De belooning van de schoolartsen wordt berekend naar het gemiddeld aantal kinderen der verschillende scholen waarover zich het toezicht op den gezondheids- toestand uitstrekt en bedraagt 0.60 per kind per jaar. Bij de toepassing van de vorige alinea wordt tot grondslag genomen het gemiddeld aantal kinderen van elk jaar, dat als werkelijk schoolgaande bekend stond op de teldata genoemd in de Lager-onderwijswet 1920. D. Schooltandarts. De belooning van den schooltandarts bedraagt 2500.— per jaar, berekend naar drie zittingen van drie uren per week. E. Badmeester. De badmeester, welke wordt benoemd, geschorst en ontslagen door Burgemee^ter en Wethouders na ge- pleegd overleg met het Bestuur der Stichting welke het Badhuis der gemeente in beheer heeft, geniet eene be- looning van 1976.per jaar, benevens vrij wonen en vrij brandstoffen. Hij is verplicht zich hiervoor op zijn kosten door vrouwelijke hulp te doen bijstaan. Het bedrag der belooning, alsmede de door de ge- meente verschuldigde pensioensbijdragen, worden door genoemd bestuur in de gemeentekas teruggestort. De badmeester wordt ter beschikking gesteld van het bestuur der stichting. Zijn instructie, alsmede de voorschriften omtrent het schoonhouden van het badhuis en de zorg voor de cen- trale verwarming worden door het Bestuur vastgesteld, doch behoeven de goedkeuring van Burgemeester en Wethouders. F. Concierge Bronsteeschool. De concierge der Bronsteeschool, welke door Burge- meester en Wethouders wordt benoemd, geschorst

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 36