50b 30 Julî 1931 en ontslagen, geniet eene bezoldiging van 2000. per jaar, benevens vrije centrale verwarming van de woning. G. Schoolschoonmakers. De bezoldiging van de schoolschoonmakers (schoon- maaksters) der openbare lagere scholen bedraagt 1000.'s jaars en de vergoeding voor de groote schoonmaak 100.per jaar. Zij worden door Burgemeester en Wethouders be- noemd, geschorst en ontslagen. H. Vakonderwijzers. De belooning voor vakonderwijzers in lichamelijke oefening en in nuttige handwerken bedraagt 125. per jaar per wekelijksch lesuur, bij gebleken geschikt- heid na 2 jaren dienst in de gemeente te verhoogen tot 150.per jaar per wekelijksch lesuur, wanneer de bevoegdheid tot het geven van onderwijs ontleend wordt aan een middelbare akte of aan een naar het oordeel van Burgemeester en Wethouders daarmede gelijk te stellen bevoegdheid. I. Dienst voor Maatschappelijk Hulpbetoon. De belooning van den Secretaris-penningmeester van den gemeentelijken dienst voor maatschappelijk hulp- betoon bedraagt 500.per jaar en van den ambtenaar bij dien dienst 700.per jaar. Deze belooningen komen ten laste van gemelden dienst. Artikel 5. 1. Burgemeester en Wethouders bepalen het aan- tal ambtenaren dat in iederen rang werkzaam zal zijn. Bij de vaststelling van de gemeentebegrooting worden hiervoor de noodige gelden uitgetrokken. 2. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd, voor zoover de werkzaamheden dit noodig maken, tijdelijke ambtenaren aan te stellen, waarvoor jaarlijks op de be- grooting een bedrag wordt uitgetrokken.

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 37