50b 30 Juli 1931 Artikel 8. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd aan een ambtenaar, die belast is met de leiding eener afdeeling, eene toelage toe te kennen van 150.per jaar, wanneer de werkzaamheden aan die afdeeling verbon- den naar hunne meening van zoodanigen aard zijn, dat daarvoor bijzondere eischen kunnen worden gesteld. Artikel 9. 1. Aan de ambtenaren, die niet zijn hoofd van een tak van dienst, kan voor het bezit van akten of diplo- ma's eene jaarlijksche toelage worden verstrekt, wan- neer het bezit is in het belang van den betrokken tak van dienst, zulks ter beoordeeling van Burgemeester en Wethouders. 2. Burgemeester en Wethouders bepalen voor wel- ke akten of diploma's eene vergoeding zal worden ver- leend, alsmede het bedrag van die toelage, met dien verstande, dat het gezamenlijk bedrag der toelagen voor denzelfden persoon een bedrag van 200.per jaar niet mag overschrijden. 3. Ambtenaren, die niet zijn hoofd van een tak van dienst en het radicaal bezitten van Mr, in de rechten of Ingenieur, genieten daarvoor eene jaarlijksche toe-, lage van 200. Artikel 10. De agenten van politie le en 2e klasse, die in het be- zit zijn van een naar het oordeel van den Burgemeester daarvoor in aanmerking komend politie-diploma, voor- zien van de aanteeking der examencommissie, dat de gediplomeerde bij het afleggen van het examen getoond heeft voldoende bekwaamheid te bezitten om zelfstan- dig te kunnen optreden, genieten daarvoor eene toelage van 50.per jaar, en zonder die aanteekening eene toelage van 25.per jaar boven hunne jaarwedden.

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 39