50b 30 Juli 1931 Artikel 11. Aan den ambtenaar, die belast is met het opmaken der notulen van de vergaderingen van den raad zal daarvoor eene toelage van 100.per jaar worden toegekend. Artikel 12. 1. Indien ambtenaren ter secretarie tevens zijn be- zoldigde ambtenaren van den burgerlijken stand, wor- den de jaarwedden, die zij als ambtenaar ter secretarie genieten, verminderd met een bedrag, gelijkstaande aan dat der jaarwedde hun als ambtenaar van den burger- lijken stand toegekend, met dien verstande evenwel, dat het totaal bedrag der jaarwedde als ambtenaar ter secretarie en ambtenaar van den burgerlijken stand 100.hooger mag zijn dan het bedrag, dat zij vol- gens deze verordening genieten, als ambtenaar ter secretarie. 2. In de bezoldiging der ambtenaren, die als zoo- danig belast zijn of worden met hulpwerkzaamheden betreffende den burgerlijken stand, is begrepen hunne belooning voor die werkzaamheden. Artikel 13. De vergoeding voor het gebruik van eigen rijwielen in dienst der gemeente wordt, voor zoover niet in de gemeente- of bedrijfsbegrooting op een vast bedrag be- paald, door Burgemeester en Wethouders geregeld, na hierover het hoofd van den betrokken tak van dienst te hebben gehoord. Artikel 14. De regeling der bezoldiging van tijdelijk aangesteld of op burgerrechtelijke arbeidsovereenkomst aange- nomen personeel geschiedt door Burgemeester en Wet-, houders, met dien verstande, dat, indien de aanstelling of aanneming plaats heeft in een der in artikel 2 ge- noemde rangen, bij die aanstelling of aanneming geem

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 40