50b 30 Juli 1931 2. Deze vergoeding bedraagt het uurloon (salaris gedeeld door het normale aantal werkuren per week vermenigvuldigd met 50) verhoogd met 25 Voor overwerk na 10 uur 's avonds, 's nachts en den vrijen Zaterdagmiddag wordt dit verhoogd met 50 Voor werk op Zon- en Feestdagetî met 100 3. Aan een ambtenaar mag in een maand geen meer- dere hoeveelheid overwerk worden opgedragen, dan recht geeft op belooning tot een bedrag van ten hoogste 20 van zijn maandsalaris. îndien buitengewone om- standigheden, hiertoe nopen, kan met voorkennis van het betrokken hoofd van dienst van deze bepalingen worden. afgeweken. 4. Geen belooning voor overwerk, berekend per uur, wordt genoten door ambtenaren, die de leiding hebben bij het verrichten van overwerk, of die zelfstandig over- werk verrichten. Aan deze ambtenaren kan voor over- werk een vergoeding worden toegekend, vast te stellen; door Burgemeester en Wethouders op voorstel van het hoofd van den tak van dienst, waartoe zij behooren. 5. De hoofden van takken van dienst geven elke maand verslag aan Burgemeester en Wethouders van het overwerk onder hunne directie verricht, met ver- melding van de redenen, die daartoe hebben geleid, den duur van het overwerk, de vergoeding daarvoor ge- geven, zoomede de namen der ambtenaren, aan wie deze is uitbetaald. 6. In afwijking van het hiervoren onder 1 tot er met 5 bepaalde, genieten de hoofdagenten en agenten van politie voor het gemis van een vrijen dag een ver- goeding van respectievelijk 7.50 en 6.50 per dag. Bovendien genieten de agenten van politie voor elk uur gedurende hetwelk hun buiten den gewonen dienst- rooster dienst wordt opgelegd eene vergoeding van 1.per uur. Op Zondagen en daarmede gelijk gestelde dagen worden de bedragen in de beide vorige alinea's ge- noemd, met 100 vermeerderd.

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 43